Planken

Planken – see on teatud tüüpi viimistlusplaat keskkonnasõbralikust ja looduslikust materjalist, see on kaldus teravate servadega puidust laud. Plankenit kasutatakse seinte, põrandate ja lagede viimistlusel. Seda saab paigaldada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Seda kasutatakse lehtlate, rõdude või siserõdude fassaadide, seinte ja põrandate viimistlusel, samuti kasutatakse neid ka sisekujunduses.

Miks planken nii hea on? Tegelikult on tal mitu erilist omapära. Planken paigaldatakse spetsiaalsetele varjatud kinnitustega külg külje vastu või väikese vahega. Külg külge vastu paigaldus näeb välja uskumatult kaunis eriliste kaldservade tõttu. Vahedega kinnitust kasutatakse tavaliselt välisviimistluses ja see muudab fassaadi täielikult ventileeritavaks. Siseruumides võib samuti paigaldada planken vahedega, ja paigaldades selle taha valgustuse, saate luua tõelisi sisekujundus meistriteoseid.

Eelarve arvutamise hõlbustamiseks pakume hinda ruutmeetri kohta, see sisaldab kõike: materjali, kinnitusvahendeid, töid, transporti ja makse.

Kuni 31. maini hind ainult 29 eur. (tavahind 39 eur)

Telli kohe!